Vaikų fotosesijaTėvų gyvenimo džiaugsmas – vaikai. Nesvarbu, kokio amžiaus bebūtų, visada jie išliks jų pačiais mieliausiais, geriausiais ir šauniausiais. Nuo pat mažų dienų tėvai patiria daug įvairių emocijų besirūpindami savo mažiausiais. Vaikai verkia, klykia, šypsosi, džiaugiasi, susižeidžia, liūdi, laksto – įvyksta daug dalykų, kurie tuo metu tėvams būna patys svarbiausi. Ar tai bebūtų pirmasis vaiko išdygęs dantukas, ar pirmasis žingsnis – suaugusieji savomis atžalomis ir jų mažaisiais pasiekimais be galo didžiuojasi. Juk mažylių švytinčios akys ir laimingas veidelis – geriausia palaima tėvams.

Vaikų fotosesija – puiki dovana tėvų atžaloms

Kaip ir kodėl, jūs klausite. Atsakysime paprastai – kuomet mažylis, kurį fotografas įamžins, užaugs, vartydamas fotoalbumą gal ir neprisimins būtent tos dienos ir to momento, kaip buvo daryta vaikų fotosesija, tačiau tai bus smagus priminimas tiek tėvams, tiek ir pačiam asmeniui, esančiam nuotraukoje, kaip jis tądien atrodė, koks laimingas, mažas būdamas, buvo, kaip šypojosi ne tik lūpos, bet ir akys švytėjo. Visa tai sukelia šiltus prisiminimus… ypač tėvams! Nes, matydami, kiek daug metų prabėgo, jie mintimis vėl gali sugrįžti į tą laikmetį, prisiminti visus rūpesčius, kuriuos vaikai sukeldavo, tačiau kurie būdavo patys maloniausi ir į nieką šios patirties suaugusieji nekeistų. Visa tai Jums gali suteikti būtent šis žmogus!

Tad kreipkitės į „Vitofoto“ – kitaip – Vitalijų, kuris mielai  įamžins Jūsų vaikus, vaikų fotosesija bus smagi ir išskirtinė. Fotografas ne tik įamžins Jūsų vaikus, bet ir puikiausiai suras bendrą kalbą su jais, pralinksmins, kad visos fotosesijos metu mažyliui ne verkti norėtųsi, o plati šypsena nedingtų nuo veido ir vaikas tiesiog trykštų džiaugsmu. Taip pat yra galimybė ne tik Jūsų vaikelį įamžinti, bet ir Jus kartu. Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir susitarimo. O bendru sutarimu sprendimą, tinkantį abejoms pusėms, greitai prieisime! Tai puiki galimybė suteikti džiaugsmo ne tik savo vaikams, bet ir sau. Nes tos kelios valandos, skirtos fotosesijai ir ypač – svarbu pabrėžti – vaikui, bus atlygintos su kaupu, kadangi kokybiškos nuotraukos – garantuotos.

Pagalvokite, ne tik smagiai, bet ir turiningai praleistas laikas… juk verta, tiesa?

Vaikų fotosesija (užsakymas): +370 618 86087
Dirbu visoje Lietuvoje!