Priešvestuvinė fotosesijaVestuvės – didi šventė kiekvienų jaunųjų gyvenime. Dar vienas išties svarbus momentas – pasiruošimo metas. Labai svarbu nieko nepraleisti, viską susiplanuoti, susižiūrėti, numatyti. Daugelis jaunųjų tokia svarbia proga pasiruošimo metu nori įsiamžinti su savo mylimaisiais, turėti gražių ir įsimintinų nuotraukų. Jie ieško fotografo, priešvestuvinė fotosesija apžiūrima kitų porų foto albumuose, semiasi idėjų. Kam reikalingos tokio tipo fotosesijos? Priešvestuvinis laikotarpis – kupinas iššūkių, reikalų, darbų ir bemiegių naktų. Nes nuo minčių sūkurio tarsi išsilaksto visi miegai, esi budrus net pačios giliausios nakties metu. Kai kasdien atsikeli su ta pačia nuotaika, mintimis ir emocijomis – nuo pačio ankstaus ryto galvoje tarsi knibždėte knibžda milijonas įvairių balsų – vieni sako daryti vieną, kiti – kitą. Supranti, kad dar daug nepadaryta, nesuplanuota ir pamažu pradedi pulti į paniką. Poilsio ir ypač laiko pradeda trūkti, nes supranti, kad nieko nespėsi, o dienos tiesiog lekia ir pamažu, ką čia pamažu, jos tiesiog nenumaldomai tirpsta… Todėl kviečiame Jus bent valandėlei kitai atrasti laiko pailsėti ir nuraminti tiek save, tiek savo kūną, protą.

Priešvestuvinė fotosesija – atsipalaiduokite prieš šventę

Būtent tam ir skirtos priešvestuvinės fotosesijos – atsipūtimui. Leiskite sau atsipalaiduoti, nes Jūs to nusipelnėte! Ne tik išskirtines ir kokybiškas nuotraukas turėsite, bet ir galėsite pamiršti rūpesčius, visus darbus – tuo metu laikas bus skirtas tik Jums! Vilioja… tiesa? Taip pat priešvestuvinė fotosesija – puikus būdas pranešti artimiesiems ir draugams savo tikslią vestuvių datą, vietą. Galima prigalvoti kuo įvairiausių idėjų, kaip tai perteikti. Galite tiek Jūs savas mintis išreikšti, tiek pats fotografas, jei to pageidautumėte. Kodėl gi to nepadarius neįprastai? Juk ne tik gražu po to pažiūrėti bus, bet ir smagu prisiminti!

Tad jei visgi nusprendėte, kad norite įsiamžinti ir turėti priešvestuvinių nuotraukų, mielai kviečiame kreiptis į mane, o aš tikrai Jūsų prieššventinį laikotarpį padarysiu dar geresniu! Juk žiūrint į nuotraukas niekada neišblės prisiminimai ir tas jaudulys apims kaskart pasižiūrėjus jas. Rašykite ar skambinkite man ir Jūsų priešvestuviniam laikotarpiui suteiksiu išskirtinį ramumo pojūtį. Ramaus pasiruošimo šiai ypatingai šventei!

Priešvestuvinė fotosesija Kaune: +370 618 86087