Erotinė fotosesijaSportuoji? O gal esi gražių apvalumų? Nesvarbu,  koks esi ir kaip atrodai. Bent kartą gyvenime tiesiog privalai išbandyti kas yra  išskirtinė erotinė fotosesija! Pirmą kartą tai išgirdus gal atrodo kiek baugu … Reikės nusirengti, apsinuoginti prieš kitą žmogų? Prieš objektyvą? “Oi, ne” – daugelis pagalvotų. Bet… STOP! Laikas išeiti iš savo komforto zonos! Metas pagaliau susiimti ir žengti šį svarbų žingsnį. Žingsnį, kuris atvers duris į kitokį pasaulį, kitokį gyvenimą – laisvesnį iš vidaus. Tik tuomet pasijusi tikruoju savimi. Galinčiu viską! Svajojančiu! Tiesiog laisvu.

Skamba per daug gerai, kad būtų tiesa? O mes sakome – kam apgaudinėti save? Iš tikrųjų šie žodžiai gali virsti realybe. Netiki? Pabandyk. Juk nuo karto dar niekam nieko blogo nenutiko. Tačiau pabandžius gali patikti. Per daug patikti. Taip labai labai, kad norėsis to dar ir dar. Bet kas gi čia tokio? Tuomet sakome – tik PIRMYN! Atskleisk save. Išsivaduok iš gniaužtų ir pančių. Iš tų rūbų, kuriuos kasdien užsidedam. Kuriais tarsi suvaržome save. Juk nuogiems vaikščioti – nepadoru. O kas pasakė, kur yra padorumo normos?

Tačiau erotinė fotosesija – visai kas kita. Čia negalioja jokios taisyklės ir galime nuraminti – niekas į tavo privatumo zoną net nesikėsins. Tai vieta menui, o ne nepadorumui. Mūsų kūnai išties gali kurti meną. O žmogus, tai įamžinantis, sugeba viską keliais spragtelėjimais užfiksuoti itin subtiliai. Neperžengia neleistinos ribos. Tai jau dvigubas menas. Nori pamatyti, kas iš šito įdomaus ir gero gausis? Išbandyk save! Neišsigąsk šio skambau žodžio „erotika“ ir leisk sau patirti naują pojūtį. Leisk turėti naują patirtį. Ką gali žinoti, gal atskleisi save iš tokios pusės, kurios dar nesi niekam rodęs. O galbūt pamatysi save tarsi kitokiame vaidmenyje. Tereikia pabandyti!

Erotinė fotosesija su Vitofoto

Leiskis į šį naują potyrį ir apturėk išskirtinę progą pasimaivyti prieš objektyvą iš pačios gražiausios ir subtiliausios pusės. Tau atsiskleisti padės atskleisti būtent erotinė fotosesija pas Vitalijų iš „Vitofoto“. Kreipkis, rašyk, skambink ir išsakyk savo norus, nes Vitalijus laiką, skirtą erotinei fotosesijai, padarys išskirtiniu!

Erotinė fotosesija (užsakymas): +370 618 86087
Dirbu visoje Lietuvoje