Asmeninė fotosesijaKai turi daug darbo ir kasdien tenka vis kur nors skubėti, lėkti… Kai trūksta laisvo laiko ir neturi nė minutėlės atsipūsti… Tu tiesiog privalai pailsėti! Tas beribis nutrūktgalviškumas dar nieko prie gero neprivedė ir kodėl manai, kad būsi išskirtinis? Jei skaitai šį tekstą ir atpažįsti save – neišsigąsk, tai nieko blogo. O jeigu net esi visiška priešingybė ir turi apsčiai laisvo laiko, per dienas neturi ką veikti, slankioji iš kampo į kampą, akis varvini prie kompiuterio, užuot išėjęs pakvėpuoti grynu oru – taip pat norime pasakyti, kad tai nėra blogai. Nes būtent čia siūloma asmeninė fotosesija – puiki galimybė pakeisti savo gyvenimo būdą bent kelioms valandoms.

Pakeisti savo rutiną į neužmirštamas akimirkas, gerą nuotaiką, besišypsantį veidą ir į laiką, per kurį nestokosi pozityvo. Pagalvokime… Turi idėją, kurią visuomet norėjai išpildyti, bet niekad nepasitaikė proga ir to nepadarei? Nori pasijusti išskirtiniu ir padaryti kažką kitokio, kaip ir minėjome, neįprasto Tavo kasdienybei? Pataikei būtent čia!

Asmeninė fotosesija – tai puikus būdas praleisti savo laiką kitaip

Čia gali išreikšti savo bet kurią pusę (o gal net ir visas?), gali pabūti tuo, kuo net nesi. Viskas priklauso nuo Tavo norų, nes galimybės, patikėk, yra beribės! Galime išpildyti Tavo svajonę įkūnyti kokį personažą, pabūti kitos šalies piliečiu, leisti įsijausti į bet kokios žvaigždės rolę ar tiesiog pasirinkti galimybę būti savimi – mielu, savitu charakteriu ar visad besišypsančiu. Tai būtent ta proga, kurios Tu net negalvodamas laukei. Gali kilti klausimų – iš kur mes visa tai žinome, kodėl mes taip kalbame… Bet pagalvok, ar Tu turėtum daug darbų, ar neturėtum nė vieno jų, asmeninė fotosesija, skirta būtent Tau, pakeistų Tavo dieną. Kaip? Na, neapsimetinėkime, juk tai puikiai žinome visi.

Tad nepraleisk šios unikalios progos pasimaivyti prieš objektyvą ir parodyti save iš pačios gražiausios pusės. Susidomėjai? Kreipkis į Vitalijų – „Vitofoto“ ir jis mielai sutiks praskaidrinti Jūsų dieną itin kokybiškomis ir išskirtinėmis nuotraukomis. Susisiek ir viską aptarsime!

Asmeninė fotosesija Kaune (užsakymas): +370 618 86087