vestuvių fotografasKuomet nuo pačio ryto kamuoja jaudulys, po visą kūną bėgioja šiurpuliukai ir negali nustygti vietoje – supranti, tai yra TOJI diena. Momentas, kuris tebūna vieną kartą gyvenime. Laikas, kurį visuomet prisiminsi ir atsiminimus nešiosi savo širdyje. Taip! Tai – vestuvės. Dažnas mūsų prieš šią iškilmingą dieną apgalvojame viską tiesiog nuo A iki Z: vieta, žmonės, maistas, vedėjas ir daugelis kitų svarbių dalykų.

Visgi vienas svarbesnių vestuvių akcentų, be kurio neįsivaizduojamos šios iškilmės – tai vestuvių fotografas, kuris užfiksuos visas akimirkas ir įamžins tai, ką atspindės jaunieji ir artimieji, draugai – visi, kurie tą dieną nepabūgs paskirti savo brangiausio dalyko – laiko – žmonėms, kurie jiems brangūs. Vestuvių fotografas – vestuvių dalyvis, nešantis didelę atsakomybę – užfiksuoti viską, ką tuomet „išspinduliuoja“ žmonės – emocijas, nuotaiką, jaudulį… Itin svarbu mokėti įžvelgti ir pagauti tinkamus momentus, atrasti tinkamą laiką, kada paspausti mygtuką, leisiantį prisiminimus laikyti fotografijose. Juk kaip gera vartyti fotoalbumą ir prisiminti TĄ dieną vėl ir vėl.

Pamačius ne tik kokybiškas, bet ir gražias, išskirtines vienos svarbiausių dienų gyvenime nuotraukas – šiurpuliukai, kurie virpino kūną tą kartą, perbėga dar ir dar. Sukyla jausmai ir malonūs prisiminimai, o šypsena iš veido nedingsta ilgam. Grįžtant prie vestuvių dieną įamžinančio fotografo – svarbu paminėti, jog jis turi ne tik bendrauti ir sukurti gerą atmosferą – labai svarbu, kad jis jaustų jaunuosius, aplinką – juk nuotraukos turi tarsi savaime spinduliuoti teigiamas emocijas, pakilią nuotaiką „iš savęs“. Jog pamatai – ir žinai, kad čia yra kažkas stebuklingo. Kažkas tokio, kas priverčia net eilinį žmogų jaustis geriau.

Būtent visa tai Jūs galite gauti užsisakę „Vitofoto“ paslaugas! Vitalijaus – vestuvių fotografas, įamžins jūsų šventės gražiausias akimirkas. Jei Jums svarbus malonus bendravimas, kokybiškos nuotraukos, tinkamo laiko užfiksavimas, išskirtinių kadrų padarymas – maloniai kviečiame rašyti bei skambinti – kalbėsime, tarsimės ir priimsime Jums geriausią pasiūlymą. Nes čia svarbiausi Jūsų norai! O visa kita palikite man – Jūsų dieną ne tik pripildysiu pakiliomis emocijomis, bet ir suteiksiu jai išskirtinumo – nuotraukos, kurias užfiksuosiu, sugrąžins Jus į tą dieną kas kartą, kai tik atsiversite fotoalbumą…

Na, o kad jūsų šventėje viskas atrodytų iki galo išbaigta ir prabangu, limuzinų nuoma pasirūpins http://www.kaunolimuzinai.lt/

Vestuvių fotografas (užsakymas): +370 618 86087
Dirbu visoje Lietuvoje!