Krikštynų fotografasKiekvienas, turintis vaikų, žino – bet kuri šventė suteikia be galo daug džiaugsmo ir pakilių emocijų. Kartais pozityvumu trykšta vaikai, kartais – tėvai, nors dažniausiai gerai būna abejoms pusėms. Krikštynos – tai viena didžiausią jaudulį keliančių švenčių. Mažylio krykštelėjimas, kuomet kunigas pila šventintą vandenį ant jo, galbūt vaiko verksmas ar savotiškas džiaugsmas, Jūsų pačių jaudulys, kurio neišeina paslėpti, tačiau kuris maloniai matomas visiems – visa tai yra momentiška. Ir tai, kas būna šioje akimirkoje, būna tik kartą gyvenime.

Tai tarsi savotiškas ritualas, kurio galbūt vaikas ir neprisimins, bet kuris užims svarbią vietą jo gyvenime. Ir kurio Jūs patys niekad neužmiršite, nes tai Jums primins vienas geriausių dienų, kuomet Jūsų atžala dar buvo maža, lakstydavo savo miniatiūrinėmis kojytėmis ir keldavo šurmulį aplink, kur tik galimybės jam beleisdavo bėgti, o  prie atsiminimų gyvumo nemažai galės prisidėti ir krikštynų fotografas. Pagalvokime… o kas gi geriau primins visas šias ypatingas tarsi jaunystės, sakralios šventės dienas, nei nuotraukos, kuriose užfiksuotos visos emocijos – viskas, kas plika akimi ne visiems matoma ir kartais suprantama. Bet tie momentai neišdildomi iš atminties. Tačiau tarp daugelio darbų, svarbių reikalų bėgant metams gali nutolti ir tarsi būti uždaryti į tam tikrą stalčiuką, kuris paslėptas po kitais tuo metu daug svarbesniais dalykais.

O atsivertus krikštynų fotoalbumą tas stalčiukas tik BAM! Ir atsivers. Ir prisiminimai vėl skraidys galvoje. Vėl toji diena, kuomet Jūsų mažylis buvo išpuoštas, išmyluotas, kuriuo buvo pasirūpinta ir kuriam buvo skirtas visas laikas, visa šventė, iškils ne tik atminty, bet tarsi atrodys, lyg viskas buvo dar vakar… Palaima užlies Jūsų krūtinę ir jausit patenkinti savo gyvenimu, nes vaikai – tai tikra gyvenimo dovana. O dar daugiau džiaugsmo Jūsų šventei suteikti gali būtent krikštynų fotografas Vitalijus iš „Vitofoto“, praskaidrindamas dieną mygtuko spragsėjimu, o po to ir kokybiškomis nuotraukomis.

Maloniai kviečiu susisiekti su manimi ir leisti Jūsų mažylio šventę tarsi įrėminti prisiminimuose – po daugelio metų vartysite fotoalbumus ir nuotraukos kels malonų jaudulį ne tik Jums, bet ir patiems vaikams. Tad nepraleiskite šios progos ir rašykite bei skambinkite – krikštynų fotografas Vitalijus laukia jūsų. Iki susitikimo!

Krikštynų fotografas (užsakymas): +370 618 86087
Dirbu visoje Lietuvoje!