Foto darbai

Mano foto darbai

Asmeninės fotosesijos

Foto darbai  asmeninėse fotosesijose – puikus būdas paryškinti savo asmenybės bruožus ir prisiminti juos ilgam. Padovanoti mylimam žmogui ar parodyti save pasauliui.
Bet kuri idėja gali būti įgyvendinta, sugalvota jūsų, mano ar abipusiu sutarimu.

Erotinės fotosesijos

Natūralus apšvietimas ar viena studijinė lempa juodame fone. Subtiliai perteikiamos jūsų žavios linijos. Paslaptingas siluetas. Nuogumas, neleidžiantis interpretuoti neteisingai.
Visada bus malonu pasižiūrėti į savo nuotraukas – malonūs prisiminimai ilgam.

Krikštynos

Koks smagus pasiruošimas šiam įvykiui. Gražūs vaikų rūbeliai, pakili nuotaika, visur tvyro nuoširdumas. Didelis įvykis visai šeimai ir dar didesnė atsakomybė krikšto tėvams. Susikaupimas, dažnai vaiko verksmas pilant vandenį krikštijant … neilgam. Greitai vėl grįžta šypsenos ir mielas pasibuvimas artimųjų rate.

Priešvestuvinės fotosesijos

Kaip malonu matyti jų laimingus veidus, aistringus žvilgsnius žiūrint vienas į kitą, susipažinti su jais, pajausti ką jaučia vienas kitam. Linksmai ir gražiai papasakoti jų pažinties istoriją nuotraukomis.
Gera nuotaika, laisvalaikio rūbai ir atsipalaidavimas – viskas ko reikia puikiam rezultatui.

Vestuvės

Sumaištis nuo pat ryto – jaunosios šukuosena, makiažas, pasiruošimas, jaunikio pasiruošimas, tėvų palaiminimas, išlydėtuvės iš namų. Iškilminga ceremonija bažnyčioje, rotušėje ar kitoje pasirinktoje vietoje. Jaunųjų pasivaikščiojimas po senamiestį, gamtoje ar šiaip gražioje vietoje. Jų elegancija, jausmai, emocijos. Iki pat pokylio pradžios.
Ši diena svarbiausia dviejų mylinčių žmonių gyvenime, įspūdžiai išblės, tačiau visus svarbiausius ir įdomiausius tos dienos įvykius jums primins likusios foto nuotraukos.

Produktų fotografija

Nei viena internetinė parduotuvė neapsieitų be parduodamų produktų nuotraukų. Kur kas lengviau apsispręsti pirkti ar nepirkti kai pamatai.
Nesvarbu kas tai būtų – detalė jūsų automobiliui ar jūsų tapomi paveikslai. Parodykite pasauliui ką sugebate, savo talento vaisius. Ar tai bus jūsų gaminiai, ar siūlomos paslaugos, kokybiška nuotrauka visada padės atskleisti visus jūsų siūlomo asortimento privalumus.

Įmonės įvaizdinė fotografija

Įmonės įvaizdis, aplinka, joje dirbantys darbuotojai – dažnai tai lemia būsimų klientų ar partnerių apsisprendimą pasirinkti būtent jūsų įmonę.

Gamtos fotografija

Kartais norisi pabėgti nuo miesto šurmulio, nuo žmonių keliamo triukšmo ir pabūti gamtoje, pasimėgauti miško, pievų ar laukų vaizdų magiška ramybe. Dažnai fotografuodamas gamtą atsipalaiduoju ir pasiruošiu naujiems fotografijos iššūkiams, pasisemiu minčių vestuvių ar kitų gražių progų įamžinimui, o tuo pačiu gimsta ir nuostabios Lietuvos gamtos foto darbai…

Foto darbai (užsakymas): +370 618 86087
Dirbu visoje Lietuvoje!